Kariéra

Technik kongresového centra

Pracovní náplň:

  • příprava a obsluha audiovizuální a prezentační techniky v kongresových sálech
  • zapojení ozvučení mikrofonů, nastavení základních korekcí zvuku
  • instalace a zapojení projekční techniky (připojení dataprojektoru a počítače)
  • práce s informačními technologiemi pro odbavení obrazu a zvuku
  • technická podpora IT (podpora zaměstnancům a klientům při potížích typu „nefunguje mi internet“, „nemohu se připojit k WIFI“, „nemohu tisknout“, „zamrzl mi PC“, „nejde mi telefon“ apod.)

Požadavky:

  • vzdělání min. SŠ s maturitou (vhodné i pro absolventy)
  • zkušenost s ozvučovací technikou – schopnost samostatného zvučení mluveného slova
  • zkušenost s prezentační technikou
  • všeobecný technický rozhled a zájem o IT
  • znalost OS Windows, MS Office (zejména PowerPoint)
  • základní znalosti sítí LAN
  • stresová odolnost, spolehlivost, výborné komunikační dovednosti
  • časová flexibilita
  • výhodou zkušenost s ozvučovací technikou a střihem videa, komunikační znalost AJ

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek v prosperující firmě
  • práci s moderními AV technologiemi
  • získávání nových zkušeností
  • firemní benefity (stravenky, fitness, kolárna, parkování)
  • platové ohodnocení dle zkušeností
  • nástupní mzda dohodou
  • místo výkonu práce: Regionální centrum Olomouc, Jeremenkova 40b

V případě zájmu pošlete životopis na adresu kariera@rco.cz

Rychlý kontakt

RECEPCE +420 587 331 111
PRONÁJMY
krátkodobé

+420 587 331 827
+420 724 444 328

dlouhodobé +420 587 331 811
e-mail info(zavinac)rco.cz

Nejbližší připravované akce

POÚTSTČTSONE

1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

partneři Regionálního centra Olomouc

Olomoucký kraj  město Olomouc  MVŠO  TESCO SW  Beata  Regiola  Help To Be Fit  CzechTourism  CzechInvest

Olomoucký klastr inovací
BEACPP4OK
BEA Centrum Olomouc