Kalendář akcí

Adventní benefiční večer

Pořadatel:CROSSPOINT Olomouc z. s.
Datum akce:9.12.2017 18:00:00
Místo:BEA campus Olomouc

Anotace:
Jak tomu bylo předchozí roky, tak i letos se naše partnerská společnost TESCO SW a.s. se připojila k humanitnímu projektu spolku CROSSPOINT Olomouc z. s. na podporu léčby cystické fibrózy. Humanitní akce vyvrcholí 9. prosince benefičním koncertem, jež se uskuteční v BEA campusu Olomouc. Těšit se můžeme na skvělou vánoční atmosféru při živém poslechu zajímavých hudebních interpretů a mnohem více.

Letošní ročník (stejně jako ten minulý) se vztahuje na podporu dětí trpících cystickou fibrózou, tedy respiračním onemocněním, které se bohužel nedá zcela vyléčit. Lze však její průběh výrazně zpomalit.

Ke zpomalení je zapotřebí včasné rozpoznání tohoto onemocnění, k čemuž je nezbytný speciální přístroj využívající test vícedechového vyplavování inertního plynu z plic. Tento diagnostický přístroj, který je tou nejlepší volbou pro rozpoznání i jiných respiračních onemocnění, chce letos pořídit právě Fakultní nemocnice Olomouc, s niž organizace CROSSPOINT Olomouc z. s. úzce spolupracuje.

FN Olomouc by se tedy mohla stát druhým místem v Českém republice (po Fakultní nemocnici v Motole), kde by tento přístroj mohl být využíván. A především k tomuto účelu slouží letošní benefiční koncert, díky kterému lze prodloužit spokojené a šťastné chvilky rodin s dětmi trpící tímto nevyléčitelným onemocněním.

Pomozte i Vy a staňte se důležitou součástí dětských životů

Každá koruna se počítá, a to zejména v těchto naléhavých případech. Výběr a evidence finančních darů bude probíhat na sekretariátu společnosti TESCO SW a.s. Každému dárci bude v případě jeho zájmu vystavena darovací smlouva. Přispět lze také zakoupením vstupenky na benefiční koncert, jejíž cena činí 500 Kč.

Jak tomu bylo předchozí roky, tak i letos se naše partnerská společnost TESCO SW a.s. se připojila k humanitnímu projektu spolku CROSSPOINT Olomouc z. s. na podporu léčby cystické fibrózy. Humanitní akce vyvrcholí 9. prosince benefičním koncertem, jež se uskuteční v BEA campusu Olomouc. Těšit se můžeme na skvělou vánoční atmosféru při živém poslechu zajímavých hudebních interpretů a mnohem více.

Letošní ročník (stejně jako ten minulý) se vztahuje na podporu dětí trpících cystickou fibrózou, tedy respiračním onemocněním, které se bohužel nedá zcela vyléčit. Lze však její průběh výrazně zpomalit.

Ke zpomalení je zapotřebí včasné rozpoznání tohoto onemocnění, k čemuž je nezbytný speciální přístroj využívající test vícedechového vyplavování inertního plynu z plic. Tento diagnostický přístroj, který je tou nejlepší volbou pro rozpoznání i jiných respiračních onemocnění, chce letos pořídit právě Fakultní nemocnice Olomouc, s niž organizace CROSSPOINT Olomouc z. s. úzce spolupracuje.

FN Olomouc by se tedy mohla stát druhým místem v Českém republice (po Fakultní nemocnici v Motole), kde by tento přístroj mohl být využíván. A především k tomuto účelu slouží letošní benefiční koncert, díky kterému lze prodloužit spokojené a šťastné chvilky rodin s dětmi trpící tímto nevyléčitelným onemocněním.

Pomozte i Vy a staňte se důležitou součástí dětských životů

Každá koruna se počítá, a to zejména v těchto naléhavých případech. Výběr a evidence finančních darů bude probíhat na sekretariátu společnosti TESCO SW a.s. Každému dárci bude v případě jeho zájmu vystavena darovací smlouva. Přispět lze také zakoupením vstupenky na benefiční koncert, jejíž cena činí 500 Kč.


Nejbližší připravované akce

POÚTSTČTSONE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

partneři Regionálního centra Olomouc

Olomoucký kraj  město Olomouc  MVŠO  TESCO SW  Beata  Regiola  Help To Be Fit  CzechTourism  CzechInvest 

Olomoucký klastr inovací 
BEACPP4OK 
BEA Centrum Olomouc